Array ( [0] => 1 )

nagroda1

nagroda2

19 czerwca odbyła się Gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w CKK Jordanki w Toruniu. Nagrody przyznawane są osobom, które poprzez swoją działalność dbają i wspierają rozwój regionu. Wśród nagrodzonych znaleźli się również naukowcy z Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego.

W kategorii NAUKA, BADANIA NAUKOWE, POSTĘP TECHNICZNY wyróżnienie otrzymał Zespół Badawczy Fotoniki i Inżynierii Kwantowej Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy:

• prof. UTP dr hab. Sylwia Zielińska-Raczyńska (kierownik),
  • mgr inż. David Ziemkiewicz,
  • prof. dr hab. Gerard Czajkowski (za działalność publikacyjną i wydawniczą w badaniach podstawowych w dziedzinie spintroniki i fizyki ciała stałego, wyprzedzających wdrożenie nanotechnologicznych elementów optoelektronicznych)

Więcej o wydarzeniu tutaj.

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy.